Sufity napinane

  • Sufity w połysku

Sufity napinane to alternatywne rozwiązanie dla popularnych sufitów podwieszanych. Mogą być one wykonywane w różnorodnych kształtach oraz barwach, co wyróżnia je od standardowych rozwiązań. Prosty oraz szybki montaż pozwala zastosować je zarówno w mieszkaniach, jak i lokalach użytkowych, gdzie nadadzą wyjątkowego charakteru. Każdy sufit napinany wykonany jest z elastycznej folii, która po ogrzaniu przybiera właściwości plastycznych i pozwala się formować. W naszej ofercie folia ta dostępna jest w wielu wariantach.

RODZAJE SUFITÓW NAPINANYCH

  • Sufity napinane w połysku- najbardziej popularne. Ich wygląd dodaje wnętrzu elegancji, a lustrzane odbicie sprawia, że pomieszczenie optycznie wydaje się wyższe. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną – ponad 100 kolorów.
  • Sufity napinane matowe- które wyglądem są najbardziej zbliżone do tradycyjnych sufitów, malowanych farbami. Przewagą naszych jest to, iż są idealnie równe.
  • Sufity napinane transparentne- przypominają mleczną szybę. Dzięki możliwości podświetlinia światłem LED, mogą świecić cała swoją powierzchnią i stanowć bezcieniowe oświetlenie pomieszczenia. Można też zastosować oświetlenie RBG i dowolnie zmieniać kolor swojego nowego sufitu.
  • Sufity napinane z nadrukiem- można wybrać dowolne zdjęcie, które wydrukujemy na suficie. To doskonała alternatywa do pokojów dziecięcych. Tym bardziej, że motyw na suficie można wymienić bez bałaganu w ciągu 2 godzin. Mogą być również wykorzystywane na ściany. Przy nadruku na folii transparentnej możemy je również podświetlać , uzyskując bardzo ciekawe efekty.

Więcej znajdziesz w zakładce Ważne informacje